Ponuka hnojív

Vážení obchodní partneri!

Tradičná, stredoeurópska výrobná spoločnosť Storechem s.r.o. z Budapešti v Maďarsku si Vám dovoľuje ponúknuť svoje vysoko kvalitné novinky z oblasti hnojív s nádejou na vybudovanie dlhotrvajúceho a seriózneho obchodného vzťahu medzi našimi spoločnosťami.

K listu pripájame informácie o našich produktoch s krátkym odborným opisom vybraných hnojív vyrábaných viac ako 8 rokov. Výskumné práce začali v Budapest Chemical Works a naša spoločnosť tieto produkty prevzala. Položky sú zaregistrované v Maďarsku a zodpovedajú predpisom „EC Fertilisers” súvisiacim s nariadením Európskej Únie.

Všetky naše produkty sú špeciálne, majú svoju vlastnú charakteristiku, ktorá ich robí zaujímavými vďaka ich špecifickému používaniu. Dovoľte nám veľmi stručne predstaviť niektoré odborné aspekty našich produktov:

Buviplant F je úsporný, ekologický produkt a pomaly rozpustné dusíkaté hnojivo určené pre trávy, športové ihriská, golfové ihriská a parky. Dusík sa uvoľňuje po dobu 4 mesiacov a ponúka tak živiny pre trávu na dlhú dobu. Tiež ho môžete využiť počas trávneho osievania alebo predpestovania trávnikov pokrývajúcich parky a záhrady.

Bulviplant A je ideálnou živinou pre záhradnícke rastliny, používa sa na kvetiny a zeleninu, ale rovnako tak je účinný na ovocie. Produkt je vynikajúcou živinou pre pôdne zmesi a komposty ako zdroj pomalého uvoľňovania dusíka a draslíka do pôdy a ako stopový prvok. Tento produkt sme vyvinuli v tabletkovej forme, ktorá je veľmi vhodná pre polia a zaisťuje dlhodobú výživu krom a zasadeným stromom. Ponúkame ho pre vinnú révu a parky a tiež ponúkame jeho využitie počas výsadby lesov a silných stromov.

Produkty ponúkame v rôznych obaloch a množstvách, ako pre maloodberateľov, tak i pre veľkoodberateľov.
Pre malé záhradníctva máme 10 ks v škatuľovom balení, 1 kg vedierko a 7 kg plastové obaly i pre väčších odberateľov.

Buvifer – jeho výhodou je rozpustnosť vo vode, preto môže byť ľahko rozptýlený pri zavlažovaní. Tento produkt je vynikajúco uspôsobený na rýchlenie zeleniny alebo na pestovanie na voľnej pôde: pred výsevom, na prihnojenie pri výseve, listové hnojenie, na hnojenie plánt i okrasných rastlín kvapôčkovou závlahou. Prítomné mikroelementy zabezpečujú ochranu pred chorobami vznikajúcimi z nedostatku stopových prvkov.

Veríme v spoluprácu s Vašou spoločnosťou už v skorej budúcnosti.

Budapešť, marec 2007

S úctou,

Storechem